५ असार २०८१, बुधबार

क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी नेपाल ३ नम्बर प्रदेशले भुकम्प प्रभावित क्षेत्रमाओैषधि पठायकाे छ

काठमाडौं ।क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पाटि नेपाल,३ नम्बर प्रदेश कमिटीले औषधी सहित चिकित्सकहरु भुकम्प प्रभावित क्षेत्र जाजरकोटमा पठायकाे छ ।

साेमबार पार्टीको प्रदेश कार्यलय ललितपुर काे कुपन्डोलमा एक कार्यक्रम गरि ओैषधी पठाएको हाे । पार्टी सम्बद्ध अखिल क्रान्तिकारी केन्द्रीय कमिटी र प्रदेश अन्तरगत  विभिन्न ठाउँबाट संकलन गरेकाे ६ लाख बराबरको बिभिन्न किसिमको ओैषधी ३ नम्बर प्रदेश संयोजक अटल र अखिल क्रान्तिकारीका फ्र्याक्सन ईन्चार्ज हरिकृष्ण गजुरेलले  पार्टीका केन्द्रीय वरिष्ठ कार्यलय सदस्य सिपि गजुरेल “गाैरव”लाई हस्तान्तरण गरि जाजरकोट पठाइएका हुन।

याे ओैषधि कुनै सरकारी राहत काेषमा जम्मा नभई प्रत्येक्ष भुकम्प पिडितहरुलाई पुग्ने गरि बितरण गर्ने गरि संकलन गरियकाे संयोजक अटलले बताए ।

कार्तिक १७ गते शुक्रबार राति ११:४७ मा जाजरकोटकाे बारेकाेट गाउपालिकाकाे रामिडाँडा केन्द्र विन्दु भयर ६.४ म्याग्निच्युटकाे भुकम्पमा परि त्यस  आसपासका ठाउहरुमा हाल सम्म १५७ जनाकाे मृत्यु भयकाे छ भने ४ हजार भन्दा बढि घाइते भयका छन भने हजाराै निजि घर, सरकारी कार्यलय र बिद्यालय हरु पुर्ण क्षति भयका छन ।