१० असार २०८१, सोमबार

अखिल क्रान्तिकारी चितवनको भेला प्रशिक्षण सम्पन्न

चितवन

क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी नेपाल निकट अखिल (क्रान्तिकारी) चितवन जिल्लाकाे एकता भेला,प्रशिक्षण र बैठक सम्पन्न भयकाे छ । बुधबार चितवनकाे सप्तगन्डकी बहुमुखी क्याम्पसमा सविन खड्काकाे संयाेजकत्वमा ३५ सदस्य  जिल्ला संगठन समिति निर्वाचित भयकाे हाे ।

भेलामा प्रमुख अतिथि अखिल(क्रान्तिकारी)का केन्द्रिय संयाेजक मिलन राइ, क्रान्तिकारी कम्युनिष्ट पार्टीका चितवन जिल्ला इन्चार्ज ध्रुव रावल, अखिल(क्रान्तिकारी) केन्द्रिय सह-संयाेजक तथा बाग्मती प्रदेश इन्चार्ज शिलु न्याैपाने, क्रान्तिकारी कम्युनिष्ट पार्टि चितवन जिल्ला सह-संयाेजक दुर्गा सुवेदी, अखिल(क्रान्तिकारी) वागमती प्रदेश संयाेजक उषाकिरण “आजात”, धादिङ जिल्ला संयाेजक बद्रि,अखिल(क्रान्तिकारी) सचिवालय सदस्य तथा उपत्यका पश्चिम कमान्डका सह- संयोजक विकल्प खत्रि लगायतका नेताहरुकाे आतिथ्यता रहेकाे थियाे। भेला सानदार रुपमा सम्पन्न भएकाे नव निर्वाचित संयोजक सविन खड्काले बताय ।