३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार

जाजरकोट अन्तर पार्टी महिला संजालकाे अध्यक्षमा रामछाँया शाही

जाजरकोट ।अन्तरपार्टी महिला सञ्जाल जाजरकोटको अध्यक्षमा रामछाया शाही सर्वसम्मत चयन भएकी छन् । मंगलबार सदरमुकाम खलंगामा भएको समितिको निर्णयले शाहीलाई अध्यक्षमा सर्वसम्मत चयन गरेको हो । शाहि जाजरकोट कुशे गाउपालिकाकि पुर्व उपाध्यक्ष हुन ।

यस्तै, उपाध्यक्षमा तारा शाक्य, सचिवमा धर्मशिला बस्नेत, कोषाध्यक्षमा पशुपति कुमारी शाही चयन भएकी छन् । सदस्यहरुमा रिता पुन, रति नेपाली, सुमकला डाँगी, विष्णु गिरी, बविता चनारा, कमला शाह, सुनसरा खत्री, गोपी विक, सुनिता बोहरा, कृष्णा सिंह,भावना भण्डारी, देवि नेपाली, जगत कुमारी शाही सहित १७ सदस्सीय कमिटी निर्माण गरिएको अध्यक्ष शाहिले तूफान न्यूजलाई जानकारी दिईन् । विभिन्न राजनीतिक दलका महिलाहरुकाे सहभागी रहने गरि  अन्तरपार्टी महिला सञ्जाल गठन गरिय काे हाे ।

अध्यक्षमा नेपाली काँग्रेस, सचिवमा नेकपा माओवादी केन्द्र उपाध्यक्षमा नेकपा एमाले, कोषाध्यक्षमा राप्रपाको भाग परेको छ ।