१८ फाल्गुन २०८०, शुक्रबार

जाजरकोट,मेलामा झडप हुदा एक युवाकाे मृत्यु र एक जना गम्भीर घाईते

जाजरकोट :जाजरकोटमा एक जना युवाकाे मेलामा झडप हुदा  मृत्यु भयकाे छ भने एक जना गम्भीर घाइते भयका छन् ।जिल्लाको कुशे  गाउँ पालिका वडा न.२ तिमिल्धारा टाेल निवासी बर्ष ३० जनक शाहीकाे शुक्रबार राति मृत्यु भयकाे हाे भने साेहि टाेलका बर्ष १९ का तेजेन्द्र शाहि गम्भीर घाइते भयका छन ।

प्रत्येक बर्ष हरिबाेधिनि एकादशीका दिन लाग्ने मेला छेडागाड नगरपालिका वडा न ७ र कुशे गाउपालीका वडा न २ काे बिचमा पर्ने धाैला मेलामा गयका घाइते तेजेन्द्र शाहि संगकाे ब्यक्तिगत रिसिभिका कारण झडप भयकाे र उनका सहाेदर अंकल पर्ने जनक शाहि झगडा छुटाउन जादा साेहि पालिका वडा न ३ का युवाहरूले  एक्कासि लठ्ठी प्रहार गरि घाईते अवस्थामा छाेडेर भागेकाे र  आफन्त हरुले घर सम्मा पुर्‍याइयकाे अवस्थामा दुई बजे राति शाहिकाे मुत्यृ भयकाे बुझिएको छ ।

गम्भीर घाइते तेजेन्द्र शाहीलाई त्यहा प्राथमिक उपचार नभय पछि हस्पिटल तर्फ लगिएकाे र मृतक जनक शाहीकाे  पाेष्टमार्टमका लागि  जिल्लाबाट टाेलि आउने र घटनाको थप अनुसन्धान हुने अर्छानी इलाका प्रहरी कार्यलयका प्रमुखले बताए ।