३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार

एमसिसि कार्यन्वयन बिरुद्ध चार दलकाे प्रदर्शन तथा काेण सभा कार्यक्रम सम्पन्न

काठमाडौं ।अमेरिकी परियोजना एमसीसी कार्यान्वयन सुरुवात भएको विरोधमा चार कम्युनिस्ट पार्टीले आज नारा जुलुस सहित काेणसभा सम्पन्न  गरेका छन ।

बुधबार माेहन वैद्य नेतृत्वको क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी नेपाल , विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी ,आहुति नेतृत्वको बैज्ञानिक समाजवादी पार्टी ,र ऋषिराम कट्टेल नेतृत्वको नेकपाकाे सयुक्त आयाेजनामा बिराेध कार्यक्रम सम्पन्न भयकाे हाे ।

कार्यक्रममा क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी नेपालका प्रवक्ता धर्मेन्द्र वास्तोला नेकपा का महासचिव विप्लव,प्रवक्ता प्रकाण्ड, नेकपा का अध्यक्ष ऋषिराम कट्टेल , पूर्व सुरक्षा परिषदका प्रवक्ता हेमसंकर गिरी, नेपाली सेनाका पूर्व जर्नेल प्रेमसिंह बस्न्यात र विद्रोही मशालका नेता चिन्तामणी पोखरेलले सम्बोधन गरेका थिए ।

कोणसभाको संचालन नेकपा पोलिटब्युरो सदस्य माइला लामाले गरेका थिए । सभालाई सम्बोधन गर्ने सबै वक्ताले एमसीसी कार्यान्वयन गर्न नदिने बताएका थिए। काठमाडौंको माइतीघरदेखि नारा र जुलुससहित बबरमहलमा पुगेर काेण सभा  सम्पन्न भयकाे थियाे।

कार्यक्रम का फाेटाहरु :