९ श्रावण २०८१, बिहीबार

काभ्रे आर सि पि नेपाल जिल्ला अन्तर्गत पाँचखाल नगर एकता अधिवेशन सम्पन्न

नकुल चाैलागाई ,काभ्रे :

क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी नेपाल काभ्रे जिल्ला अन्तर्गत पाँचखाल नगर एकता अधिबेशन तथा बैठक सप्पन्न भएको छ । शुक्रबार सम्पन्न अधिवेशनले श्याम विकको संयोजकत्वमा तिन सदस्य थप गर्ने गरि ३१ सदस्यीय नगर कमिटी गठन गरेको छ ।

अधिबेशनमा प्रमुख अतिथि क्रान्तिकारी कम्युनिस्ट पार्टी नेपालको केन्द्रिय सदस्य तथा काभ्रे जिल्ला संयोजक माधब गौतमले दलाल संसदीय ब्यबस्थाको अन्त्य गर्दै नयाँ जनवादी क्रान्तिको कार्यभार पूरा गर्दै बैज्ञानिक समाजवाद स्थापनाको लागि लागि पार्टी एकता भएको बताए । उनले क्रान्तिमा सुरुमा प्रचण्डले गद्दार गरेको र बिप्लवले पनि त्यही बाटो समातेकोले बिद्रोह गर्नु परेको स्पष्ट पारे।

कार्यक्रममा जिल्ला सहसंयोजक ढोक प्रसाद अधिकारीले उत्पीडिनमा परेको जनता नउठे सम्म क्रान्ति सप्पन्न नहुने बताउँदै उत्पीडिनमा परेको जनता पहिला उठ्नु पर्नेमा जोड दिए । सोहि कार्यक्रममा प्रदेश सदस्यहरु जित बहादुर लामा, प्रदिप अस्तानी, दलित मुक्ति मोर्चाका केन्द्रिय सदस्य सुजिता लगायतको नेताहरुले विभिन्न विषयमा प्रशिक्षण मन्तव्य राखेका थिए।

श्याम बिकको सभापतित्वमा भयकाे अधिवेशन कार्यक्रमकाे संचालन नगर इञ्चार्ज लाल बहादुर बिकले गरेका थिए ।