३ श्रावण २०८१, शुक्रबार

जाजरकोटमा सहिद परिवारलाई सम्मान कार्यक्रम सम्पन्न

जाजरकोट।धर्मेन्द्र बास्ताेला,कन्चन  नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी ( बहुमत) जाजरकोटले सहिद सप्ताह काे अबशरमा सहिद परिवारलाई सम्मान गरेकाे छ ।फागुन २० गते सनिवार नेकपा ( बहुमत ) नलगाड नगर इन्चार्ज  दिनेश काे सभाअध्यक्षतामा जिल्ला संयाेजक  हिमाल काे प्रमुख आथित्यतामा नलगाड नगरपालिका ५ सिर्केमा उक्त कार्यक्रम सम्पन्न भयकाे हाे ।

कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि संयोजक हिमालले  सहिद परिवारलाई विशेष सम्मान गर्दै सहिदको सपना माथि कुठाराघात गर्ने अधिकार काेहि कसैलाई नभयकाे  र क्रान्तिकारी पार्टिका नेता र कार्यक्रताहरुले  नेपाली कम्युनिस्ट आन्दोलन र सहिदकाे रगतकाे आहलमा बसेर जसरि सहिद लाई भर्याङ बनायर महलमा पुगेर सहिदकाे सपना चकनाचुर पार्ने गद्दार हरुकाे बिरुद्ध पार्टी जिल्लामा ससक्त रहने साथै सहिदका सपना पूरा गर्ने बाटाेमा पार्टी लागिरहेकाे र श्रवहारा वर्गकाे अग्रदस्ता भयर अघि बढेकाे बताउनु भयाे ।
उक्त सम्मान कार्यक्रममा अखिल (क्रान्तिकारी ) जिल्ला अध्यक्ष क: विशाल ले सन्चालन गर्नुभएको थियाे ।सहिद परिवारसंग सहिदको सपना लाई पूरा गर्ने प्रतिबद्धता सहित  दिनेश ले कार्यक्रम समापन गर्नुभयकाे, जाजरकोट बाट शुनिल सिंहले बताय  ।