३१ जेष्ठ २०८१, बिहीबार

अखिल क्रान्तिकारी सिन्धुपाल्चोक काे भेला सम्पन्न

सिन्धुपाल्चोक ।अखिल(क्रान्तिकारी) सिन्धुपाल्चोक जिल्ला  संगठन समितिकाे एकता भेला तथा प्रशिक्षण क्रार्यक्रम सम्पन्न भयकाे छ ।,

बुधबार ,सिन्धुपाल्चोक जिल्लाकाे इर्खुमा सम्पन्न भेलामा अखिल(क्रान्तिकारी) केन्द्रिय सचिवालय सदस्य तथा सिन्धुपाल्चोक जिल्ला संगठन समितिका संयाेजन अर्पणा श्रेष्ठकाे अध्यक्षतामा बसेकाे उक्त भेला तथा प्रशिक्षण कार्यक्रममा अखिल(क्रान्तिकारी)का केन्द्रिय सह-संयाेजक तथा ३ नं. प्रदेश संगठन समितिका इन्चार्ज शिलु न्याैपानेकाे प्रमुख आतिथ्यता रहेको थियाे, भेला कार्यक्रममा क्रान्तिकारी कम्युनिष्ट पार्टीका जिल्ला इन्चार्ज संकल्पकाे विशेष आतिथ्यता रहेकाे थियाे भने, अखिल(क्रान्तिकारी)का सचिवालय सदस्य तथा ३नं.प्रदेश संगठन समितिका संयाेजक उषाकिरन “आदाज”, उपत्यका पश्चिम कमान्ड तथा ३नं. प्रदेश सह-संयाेजक शाेभा सेन्चुरी,क्रान्तिकारी कम्युनिष्ट पार्टी नेपालका सिन्धुपाल्चोक जिल्ला कार्यलय सदस्य धन गाेलेकाे आतिथ्यता रहेकाे थियाे । भने उक्त भेलाकाे कार्यक्रमकाे संचालन अखिल(क्रान्तिकारी) सिन्धुपाल्चोक जिल्लाका सह-संयाेजक राजेन्द्र माझीले गरेका थिए।

भेलाले अर्पणा श्रेष्ठलाइ सिन्धुपाल्चोक जिल्ला संयाेजन र राजेन्द्र माझीलाइ सह-संयाेजक रहने गरी २१ जिल्ला संगठन समिति सदस्य चयन गरेकाे छ । उक्त भेला पश्चात राष्ट्रघाति MCC सम्झैता मुर्दावाद , MCC सम्झैाता खारेज गर,भन्दै Go Back MCC , No MCC अमेरिकि सम्राज्यवाद मुर्दावाद भन्दै विराेध प्रर्दशन सहित Go Back MCC लेखिएकाे प्ले काडहरु समेत जलाइएकाे थिए।